Home » Przydatne porady » Kobieta idealna do łóżka

Mężczyzna nie potrzebuje głębszych uczuć, by uprawiać seks z kobietą. Wystarczą mu bodźce fizyczne. Dlatego bardzo ważne jest, by kobieta starała się zaspokajać swojego partnera – zarówno w łóżku, jak i poza nim.

idealna kobieta do łóżka

Sprzeczne sygnały

Mężczyźni to istoty bardzo proste w obsłudze, a ich życiem rządzi podniecenie seksualne. Nie potrafią myśleć w ten sposób co kobiety, zastanawiać się i analizować. Widok półnagiej partnerki będzie dla nich podniecający, ale jeśli przy tym kobieta odmówi mu stosunku, facet odbierze to jako sprzeczny sygnał. Stanie się agresywny i niemiły dla niej. Najlepsze kochanki to te, które konsekwentnie dobierają czyny do słów. Mężczyzna potrafi zrozumieć braku ochoty na seks, jeśli jednak mowa nie idzie w parze z zachowaniem, pojawia się problem. Dlatego najlepiej, by kobiety przechadzały się nago przed partnerem tylko wtedy, gdy mają chęć na coś więcej. Panowie to wzrokowcy, dlatego widok pięknej i zadbanej kochanki działa na nich pobudzająco. Ten sam mechanizm działa w przypadku oglądania się za kobietami na ulicy lub przeglądania magazynów dla dorosłych. Kobieta, która zakazuje takich działań, z góry jest skazana na porażkę.

Zaspokojenie

Mężczyźni odróżniają miłość od seksu, a ten drugi jest im niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Kobieta, choćby i ukochana, która przez dłuższy czas odmawia stosunków płciowych, zostaje szybko zastąpiona w łóżku przez kochankę. Nie ma w tym zachowaniu niczego perfidnego. Brak możliwości zaspokojenia seksualnego powoduje u panów fizyczny ból. Kobieta powinna zdawać sobie z tego sprawę. Nawet jeśli sama nie ma ochoty na zbliżenie, może wykorzystać dłonie czy usta, by zadowolić partnera. Istnieje duża szansa, że mężczyzna odwdzięczy się tym samym. Zbyt częste tłumaczenie się bolącą głową nie jest cechą, którą szukają panowie.

W łóżku

Najlepszą kochanką jest kobieta aktywna, współdziałająca w łóżkowych igraszkach. Oczywiście, bierność też potrafi być podniecająca, jednak wszystko ma swój umiar. W większości przypadków, mężczyźni wolą jednak otwarte i pomysłowe panie, a nie nieczujące kłody. Czasami mogą być to nawet dominujące kochanki. Seks może być nazywany współpracą albo walką, ale w obu przypadkach musi zachodzić interakcja. Może warto kupić jakiś erotyczną zabawkę, by zaskoczyć partnera? Albo odpowiednia aranżacja sypialni i związanie mu rąk własnym biustonoszem? Im więcej pomysłów pojawi się w kobiecej głowie, tym lepiej. Nie należy jednak przesadzać z drugiej strony. Niektóre pieszczoty są wyjątkowo przez panów nielubiane, inne wprawią ich w zażenowanie. Przed zastosowaniem nowej zabawy, warto najpierw zapytać o zdanie. W podobny sposób jak chciałyby tego same kobiety. Broń Boże nie należy wyśmiewać żadnych problemów seksualnych. To punkt bardzo czuły dla mężczyzny. W przypadku dolegliwości, takich jak na przykład zaburzenia erekcji, poza tabletkami na potencję, takimi jak Kamagra, niezwykle ważne jest wsparcie i zrozumienie partnerki. Może się okazać, że w tym okresie, to mężczyzna potrzebuje gry wstępnej i dużej ilości bodźców, by móc uprawiać seks.