Home » Środki farmaceutyczne » Gdzie kupić oryginalną Kamagrę?

Choć Kamagra jest w Polsce lekiem legalnym, wciąż trudno kupić go w stacjonarnej aptece. Dostępny jest za to w aptekach internetowych. W poszukiwaniu oryginalnej Kamagry nie daj się zwieść oszustom, którzy próbują sprzedawać podrabiane leki. Sprawdź, jak odróżnić oryginał od podróbki.

Kamagra z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego – lek ten jest jednym z najnowocześniejszych na rynku, a skuteczność jego działania nie ustępuje Viagrze i innym środkom zawierającym sildenafil. Przy tym Kamagra przyciąga bardzo atrakcyjną ceną – o połowę niższą niż w przypadku tradycyjnych niebieskich tabletek.

Oryginalna Kamagra

Niestety, czym większa popularność leku, tym większa pokusa dla oszustów sprzedających podrabiane farmaceutyki. Leki na potencję to, obok antybiotyków, najchętniej fałszowane medykamenty na świecie. Kupowanie ich z niesprawdzonych źródeł jest kuszące nie tylko ze względu na bardzo niską cenę, ale też ze względu m.in. na dyskrecję.

Gdzie zatem kupić Kamagrę, by mieć pewność jej oryginalności? Niestety, w naszym kraju wciąż trudno znaleźć ten lek w stacjonarnych aptekach, choć jego stosowanie jest całkowicie legalne i zgodne z polskim prawem. Pacjentom pozostają więc apteki internetowe. W zasadzie wystarczy znaleźć wiarygodną stronę, polskojęzyczną i prowadzącą wysyłkę z Polski. Warto w tym celu poszukać opinii na forach internetowych.

Gdzie nie kupować Kamagry

Internet stanowi dobre źródło zakupu oryginalnej Kamagry. Niestety, również tutaj działają oszuści, którzy próbują zarobić kosztem zdrowia pacjentów. Tacy „sprzedawcy” rzadko jednak prowadzą internetowe apteki i mają zarejestrowane firmy. Zwykle reklamują się na stronach dla dorosłych, w e-mailowym spamie, niechcianych wyskakujących okienkach – najlepiej tak, by odkrycie ich prawdziwej tożsamości było jak najbardziej utrudnione.

Podróbki Kamagry często sprzedawane są na bazarach, w seks-shopach, na imprezach zbiorowych, w klubach nocnych, na siłowniach itp. Kamagra „spod lady” albo oferowana przez nagabujących klientów mężczyzn to raczej na pewno podróbka. Jeśli to tego jest podejrzanie tania (cena oryginalnej Kamagry nie powinna być dużo niższa niż połowa ceny Viagry dostępnej w aptekach internetowej), podziękuj sprzedawcy i poszukaj wiarygodnych źródeł zakupu.

Podróbka szkodliwa i niebezpieczna

Nawet jeśli stosujesz Kamagrę od dłuższego czasu i dobrze znasz jej wygląd, prawdopodobnie nie zdołasz odróżnić oryginalnego leku od podróbki. Oszuści są mistrzami w odtwarzaniu nie tylko kształtu, koloru i wytłoczeń na tabletce, ale też jej smaku, wielkości itp. Opakowania natomiast można zebrać po wykorzystanych lekach oryginalnych. Jedynym sposobem na uchronienie się przed podrabianą Kamagrą jest kupowanie jej w sprawdzonych miejscach.

Podrabiana Kamagra w najlepszym wypadku nie zadziała lub zadziała bardzo słabo. W najgorszym – spowoduje bardzo silne efekty uboczne, a nawet poważne zagrożenie zdrowia. Wszystko będzie zależało od tego, czy twórcy podróbek dodadzą do tabletki mąkę, czy toksyczne substancje, które ich zdaniem mogą w jakiś sposób wpłynąć na męski organizm, symulując działanie oryginalnego leku. Nie ryzykuj więc – jedynym sposobem na uchronienie się przed podrabianą Kamagrą jest kupowanie jej w sprawdzonych miejscach.